Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Říjen 2019

Do stanice se nastěhoval lev. Majitelem zvířete je soukromá osoba. Lva si můžete prohlédnout zde - Říjen 2019

 

Březen 2019

Proběhlo další velké stěhování, tentokrát zvířat. Do nově postavené voliery se konečně nastěhovali papoušci a v již stávajících volierách ze zabydleli další zpěvní zpěvní ptáci. V Libni je tak zas o kousek veseleji a záchrannou stanicí se rozléhá ptačí zpěv.

Zahájili jsme spolupráci s Vyšší odbornou školou ekonomických studií, střední průmyslovou školou potravinářských technologií a střední odbornou školou přírodovědnou a veterinární v Praze. Studenti této školy, obor veterinářství, zde budou vykonávat, jako na jednom z mnoha svých smluvních pracovišť, svou praxi. 

Prosinec 2018

Milí přátelé, konečně se to povedlo a stěhuji se na pozemek u nádraží Libeň. Nyní je stěhování v plném proudu, tak vás nemohu přivítat v novém, ale od ledna se na vás již v Libni těším.