Reklamní sdělení
Dogsport - nejen pro psí sportovhttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce. Zakázkovou výrobu, poradenství.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
Krby, Kamna, Komínyhttps://www.krbynovacek.czKrby a kamna DEFRO HOME včetně veškerého příslušenství.

Léto 2020

Byly postaveny nové 2 voliéry pro ptáky. Fotografie voliér a nejen jich najde v sekci fotogalerie.

Květen 2020

Nově jsme zřídili adopci zvířat. Seznam zvířat je ZDE. 

Březen 2020

Provoz stanice není po dobu karantény omezen.

Byl zřízen transparenční účet pro zasílání finančních darů. 5680246399/0800

Sledujte nás, připravujeme virtuální adopci zvířat.

16.03. Starý pár hendikepovaných kosů černých (více než 7 let) si postavil hnízdo. Jakmile budou mláďata, hned to sem napíšeme. Držte jim palce.

Říjen 2019

Do stanice se nastěhoval lev. Majitelem zvířete je soukromá osoba. Lva si můžete prohlédnout zde

Březen 2019

Proběhlo další velké stěhování, tentokrát zvířat. Do nově postavené voliery se konečně nastěhovali papoušci a v již stávajících volierách ze zabydleli další zpěvní zpěvní ptáci. V Libni je tak zas o kousek veseleji a záchrannou stanicí se rozléhá ptačí zpěv.

Zahájili jsme spolupráci s Vyšší odbornou školou ekonomických studií, střední průmyslovou školou potravinářských technologií a střední odbornou školou přírodovědnou a veterinární v Praze. Studenti této školy, obor veterinářství, zde budou vykonávat, jako na jednom z mnoha svých smluvních pracovišť, svou praxi. 

Prosinec 2018

Milí přátelé, konečně se to povedlo a stěhuji se na pozemek u nádraží Libeň. Nyní je stěhování v plném proudu, tak vás nemohu přivítat v novém, ale od ledna se na vás již v Libni těším.